Jesień – Zima 2023/24

Kwintesencja elegancji i klasy

Karolina Budzyńska projektuje ubrania od kilkunastu lat i zna tę branżę „od podszewki”. Znają ją nie tylko Klientki i Klienci z regionu Warmii i Mazur, gdzie mieszka i pracuje. – Warmii i Mazur. Zdobyte wyróżnienia i medale z Międzynarodowych Targów Poznańskich ustawiają Karolinę w czołówce krajowej.

Nasz najnowsza kolekcja to kwintesencja elegancji i klasy. Każdy model płaszcza i kurtki damskiej został starannie zaprojektowany i wykonany z najwyższą precyzją. Nasze wyroby są symbolem wysokiej jakości i piękna, które przetrwały próbę czasu.

Wystarczy jedno spojrzenie na naszą kolekcję, by zakochać się w jej wyjątkowym wzornictwie. Klasyczne fasony zostały uzupełnione o nowoczesne detale, które podkreślają indywidualny styl każdej kobiety. Nasze płaszcze i kurtki są nie tylko modne, ale również funkcjonalne – zapewniające idealne dopasowanie, ochronę przed zimnem oraz wygodę noszenia.

Jesteśmy dumni z tego, że cały proces produkcji naszych wyrobów odbywa się w Polsce. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientkom bezkompromisową jakość, a jednocześnie wspierać rodzimy przemysł i lokalne społeczności. Wykorzystujemy tylko najlepsze wełny z najwyższej półki, aby nasze płaszcze były ciepłe, trwałe i odporne na działanie czasu.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą najnowszą kolekcją, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Dajemy Ci gwarancję, że nasze płaszcze i kurtki będą Twoimi najbardziej stylowymi i praktycznymi towarzyszami w nadchodzącej zimowej porze. Wybierz jakość, wybierz ponadczasowość, wybierz naszą markę.