Formularz kontaktowy
Poznaj nasz zespół
Karolina Budzyńska

Absolwentka prestiżowej łódzkiej ASP im. Władysława Stegieńskiego. Projektuje od kilkunastu lat i zna branżę od podszewki. Zdobyte wyróżnienia i medale z Międzynarodowych Targów Poznańskich, stawiają artystkę w czołówce krajowej. Największe doświadczenie zdobyła projektując dla marki WARMIA.

Pod własnym nazwiskiem, od lat prowadzi pracownię projektowania ubioru. Zwolenniczka „polskiej igły” czyli projektowania oraz produkcji odzieży całkowicie krajowo.

Z niezwykłą swobodą tworzy nietuzinkowe wzory odzieży damskiej i męskiej. Bogactwo pomysłów pozwala dojrzeć niezwykle szeroki wachlarz możliwości.

Zbigniew Macion

Główny inwestor, mentor i opiekun projektantki, Karoliny Budzyńskiej w świecie biznesu. Człowiek do zadań specjalnych. Osobiście sprawdził, że niewykonalne jest możliwe, i to na wszystkich korporacyjnych szczeblach od sprzedawcy do prezesa. Trener zarządzania operacyjnego. Twórca marki JumpWorld parki trampolin, Grand Straton Business Academy oraz Hygge Med Concept. Współwłaściciel pięciu firm z branż produkcyjnej, rozrywkowej, medycznej, nieruchomości oraz consultingu. Coach rozwoju osobistego. Master praktyk NLP. Posiadacz WOLNOŚCI OSOBISTEJ i twórca unikalnego programu szkoleniowego „The Unique System of Personal Freedom”, dzięki któremu ludzie osiągają sukcesy osobiste oraz zawodowe.

Natalia Gryglewska

Pełnię rolę menadżera ds. projektów. Współtworzenie kampanii na jesień/zimę 2024 dla niezrównanej Karoliny Budzyńskiej to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Klasyka jest moim nieodłącznym towarzyszem, a sztuka ubierania się to dla mnie forma wyrażania siebie. Najnowsza kolekcja Karoliny to harmonia pomiędzy kreatywnością, a biznesem. Tworzy świat, gdzie piękno i elegancja idą w parze.

Grand Straton Business Academy powstała po to, aby dostarczać unikalną wiedzę, która powstała z praktyki ludzi sukcesu. Z pomocą unikalnego zespołu konsultantów biznesowych oraz programów szkoleń z Grand Straton Business Academy stworzysz własną historię sukcesu.