Karolina Budzyńska

Projektantka ekskluzywnej odzieży damskiej

„Do dzisiaj mam Klientki i Klientów, opowiadających o dobrze zachowanych, wieloletnich, także MOICH, przeze mnie projektowanych, ubraniach. Przychodzą, przyjeżdżają, dzwonią, piszą, wspominają, wybierają „coś na wzór” tych modeli „warmińskich” z lat ubiegłych. Pytają, kiedy będą nowe, „takie jak tamte”. Trzymam się więc źródła …”

Postaw na ekskluzywną modę

Karolina Budzyńska – Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, stylistka mody oraz projektantka odzieży. Ogromna pasja oraz niekonwencjonalne podejście do mody sprawiają, że ubrania zaprojektowane przez nią są wyjątkowe i nietuzinkowe. W swoim portfolio może pochwalić się licznymi projektami zarówno odzieży damskiej jak i męskiej. Jej autorskie projekty utrzymują się w stylu sportowym oraz eleganckim. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki współpracy z ZPO „Warmia”, a później „Warmia” S.A. w Kętrzynie.

Projektuje od kilkunastu lat i zna branżę od podszewki. Zdobyte wyróżnienia i medale z Międzynarodowych Targów Poznańskich, stawiają artystkę w czołówce krajowej.

Wszystkie modele powstają z wysokiej jakości unikatowych tkanin, pochodzących głównie z Włoch, Hiszpanii i Francji. Dostępne w ofercie niepowtarzalne ubiory damskie dopracowane są do perfekcji w najdrobniejszych szczegółach.

Sentyment? TAK!

Ale rozsądny, umiarkowany i przede wszystkim TWÓRCZY!

Dostrzegłam, jak bajecznie kolorowy motyl przysiadł na moim krzewie.

Zastygłam, zamyśliłam się i wtedy zrozumiałam swoją myśl !!!

To niezwykłe, jak niepostrzeżenie ta myśl wplotła się w mój warkocz, również kolor, struktura i przestrzeń.

Odnalazłam w historii ubioru moją pasję !!!

Nadszedł więc czas, by działać – jest jeszcze wiele do zrobienia.

Nie mogę się zniechęcać trudnościami, bo to one motywują mnie bardziej do działania – więc układam plan. Pochłania mnie wir pomysłów.

Czuję, jak mocno bije moje serce, dlatego będę kontynuować i działać…

Niepowtarzalne oraz autorskie projekty

Projekty autorskich ubrań Karoliny Budzyńskiej powstają z myślą o kobietach odważnych, świadomych własnego wizerunku. Jeśli poszukujesz niepowtarzalnych i oryginalnych projektów odzieży damskiej, która wyróżni Cię spośród ulicznych standardów i pragniesz ubiorem wyrazić swoją osobowość, w ofercie naszej firmy znajdziesz projekty dla Ciebie. Chcąc zaspokoić oczekiwania wszystkich klientek i klientów tworzymy w bardzo krótkich seriach unikatowe kolekcje ubiorów damskich w stylu klasycznym i miejskim, wzorniczo inspirowanych najnowszymi trendami mody oraz pięknem materiałów i dodatków.

Projektowanie mody jest dla nas prawdziwa pasją – modele w kolekcjach wyróżnia odwaga w łączeniu i komponowaniu ze sobą różnego rodzaju tkanin oraz kolorów – w subtelny, a zarazem wyrazisty sposób. Różne motywy wzornicze, faktury, sploty, desenie, i barwy, to właśnie główne cechy, które wyróżniają projekty odzieży damskiej w ofercie tej firmy. Wzornictwo, tworzone z pasją, wyróżnia minimalizm kroju oraz odrobina szaleństwa i ekstrawagancji.